KONST / Litografier / Litografier 14886474
nr 1488 6474
Gösta Ehrenberg
(f. 1923), Sverige
Litografier, 2 st, Signerade, oramade lösa blad, bladets mått: 32x47 - 38x57 cm
Gösta Ehrenberg, svensk målare, tecknare och grafiker född i Falun 1923.
Utrop:
400 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:18:44
Gösta Ehrenberg
Läs mer om Gösta Ehrenberg